Zapowiedzi | Sierpień 2018

sierpnia 01, 2018
  • Moja Jane Eyre — Cynthia Hand, Brodi Ashton, Jodi Meadows The Lady Janies #2, wydawnictwo Sine Qua Non [22.08.]
  • Intrygi — Mercedes Lackey Kroniki Kolegium #2, wydawnictwo Zysk i S-ka [20.08.]
  • Magia zabija — Ilona Andrews Kate Daniels #5, wydawnictwo Fabryka Słów [08.08.]
  • Diabelski młyn — Aneta Jadowska Nikita #3, wydawnictwo Sine Qua Non [01.08.]
Standardowo opisy wydawnicze i daty premier znajdziecie w zakładce Zapowiedzi!
Zazwyczaj umieszczam tytuły biorąc pod uwagę to, jak bardzo czekam na daną książkę, jednak tym razem tak nie będzie, ponieważ na każdą z nich czekam równie mocno.

Intrygi Pierwszy tom Kronik Kolegium (Początek) mimo wszystko przypadł mi do gustu. Może i jest to seria skierowana bardziej do młodzieży, jednak ja uwielbiam Mercedes Lackey i czytam wszystko, co wychodzi w Polsce spod jej pióra, dlatego nawet coś, co teoretycznie nie jest skierowane do osób w moim wieku, jest przeze mnie czytane. Mam nadzieję, że ten tom nieco więcej nam pokaże, ponieważ pierwsza część była zaledwie wprowadzeniem.

Moja Jane Eyre Zabawna historia lady Jane Grey sprawiła, że mam ochotę dalej czytać to, co przedstawią nam autorki o innych Jane. Nie udało mi się do tej pory przeczytać niczego od żadnej z sióstr Bronte, doczytałam jedynie Wichrowe wzgórza do połowy, ale wydaje mi się, że i bez tego będę się świetnie bawić z tą książką.

Magia zabija Nareszcie pojawia się na półkach piąty tom przygód Kate Daniels! Co prawda dawno temu czytałam tę historię (przyznaję, że w nieoficjalnym tłumaczeniu z chomika, bo wtedy byłam tego typu czytelnikiem; teraz to potępiam). To na pewno będzie świetne uczucie, wrócić do tego świata, no i nareszcie nie będę musiała nie wiadomo ile czekać na kolejną część, ponieważ jest już zapowiedziana na wrzesień! Jej!

Diabelski młyn Zakończenie trylogii o Nikicie, które muszę poznać. Kiedy autorka ogłosiła, że będzie to trylogia, zdziwiłam się, ale doszłam do wniosku, że jest to dobra decyzja. Wiem, że pojawią się jeszcze inne tytuły z tego uniwersum, co cieszy mnie niezmiernie, dlatego wiem, że mój głód Jadowskiej będzie zaspokojony. Teraz tylko czekam na to, co wymyśli autorka dla naszych bohaterów.

A Wy znaleźliście więcej ciekawych premier? Podajcie tytuły książek, na które czekacie!

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.