Zapowiedzi | Luty 2019

lutego 07, 2019
Jak dawno mnie tutaj nie było z zapowiedziami. Ale niestety ostatnio jakoś nie ciągnęło mnie do żadnych nowości albo były to pojedyncze przypadki, więc nie widziałam potrzeby tworzenia całego wpisu. A tak poza tym, gdybyście zastanawiali się dlaczego też od dawna nie było zdobyczy, to powód jest bardzo prosty: od listopada moja biblioteczka wzbogaciła się ledwie o jedną książkę, więc zdecydowanie nie ma potrzeby na rozpisywanie się. Ale przejdźmy do premier lutego!

  • PS Wciąż cię kocham,  Jenny Han Do wszystkich chłopców, których kochałam #2, wydawnictwo Kobiece 13.02.
  • Rytmatysta, Brandon Sanderson Rytmatysta #2, wydawnictwo MAG 27.02.
  • Dzieci krwi i kości, Tomi Adayemi  Dziedzictwo  Oriszy #1, wydawnictwo Dolnośląskie 13.02.
  • Zły król, Holly Black Okrutny książę #2, wydawnictwo Jaguar 27.02.
Przyznaję, że w tym miesiącu nie mam jakiejś dużej liczby książek, które mnie interesują. Ale u mnie często się to wszystko zmienia ze względu na późniejsze opinie osób, których zdanie bardzo sobie cenię. Dlatego często te listy książek do przeczytania rosną, mimo że pierwotnie w ogóle mnie nie nie ciekawiła ta historia. 

Jeśli chodzi o tytuły umieszczone tutaj: PS Wciąż cię kocham została już przeze mnie przeczytana w języku angielskim i nie mam o niej bardzo pochlebnej opinii, dlatego jest tutaj bardziej w formie informacji dla Was. Sama napiszę może o niej kilka słów, ale raczej na Instagramie i Goodreads.

Rytmatysta to kolejna książka Brandona Sandersona, która pojawia się w Polsce, a z którego twórczością jestem bardzo w tyle. Bardzo nie podoba mi się ten stan,  bo lubię jego światy i sposób pisania, dlatego mam nadzieję, że kiedyś uda mi się to wszystko nadrobić. (PS Wydawnictwo Zysk i S-ka już ma w zapowiedziach kolejną książkę tego autora, więc z moim nadrabianiem może być różnie)

Zły król to kontynuacja, którą prawdopodobnie przeczytam. Miałam bardzo mieszane uczucia po Okrutnym księciu, dlatego bardzo się waham. Problem jest taki, że im więcej  słucham o tej książce, tym bardziej chcę ją przeczytać. Ale jeszcze zastanawiam się czy próbować po angielsku, czy jednak po polsku.

Dzieci krwi i kości to tytuł, na który czekam już od bardzo dawna. W zeszłym roku znalazłam plotkę, że zostanie u nas wydana, dlatego nie mogłam się doczekać aż pójdzie w świat potwierdzona informacja. Co prawda poczekać musiałam nieco dłużej, ale mam nadzieję, że warto! 

A Wy na co polujecie w lutym?

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.