Zapowiedzi | Luty 2020

lutego 16, 2020

  • Niegodziwi święci, Emily A. Duncan Something Dark And Holy #1, wydawnictwo Zysk i S-ka PREMIERA: 18.02.
  • Dobry chłopak, Sarina Bowen, Elle Kennedy Hokeiści #1, wydawnictwo NieZwykłe PREMIERA: 05.02.
  • Seks, nie miłość, Vi Keeland wydawnictwo Kobiece PREMIERA: 11.02.
  • Zostań, Sarina Bowen, Elle Kennedy Hokeiści #2, wydawnictwo NieZwykłe PREMIERA: 05.02.
  • Złodziej dusz, Aneta Jadowska Heksalogia o Dorze Wilk #1, wydawnictwo SQN PREMIERA: 12.02.
  • Ryzyko, Elle Kennedy Briar U #2, wydawnictwo Zysk i S-ka PREMIERA: 12.02.

Opisy w zakładce Zapowiedzi!

Tak, wiem, że mamy połowę miesiąca i większość z tych książek miała już premierę, ale ze względu na studia i różne inne sprawy po prostu nie miałam kiedy wcześniej zabrać się za te zapowiedzi. Poza tym, pierwszy raz od bardzo dawna znalazłam tyle interesujących mnie książek w jednym miesiącu — od dłuższego czasu nic nie mogłam dla siebie znaleźć.

Zacznijmy od bardzo ciekawej rzeczy, a mianowicie Elle Kennedy, której aż trzy książki wyjdą w jednym miesiącu. Jedną napisała sama — Ryzyko — natomiast dwie kolejne w duecie z Sariną Bowen — Dobry chłopak oraz Zostań. Wszystkie są z hokejem w tle. Ryzyko to drugi tom serii powiązanej z Off-Campus, Briar U (pierwsza część ma tytuł Pościg). Z kolei dwie kolejne napisała w duecie z Bowen i niedawno udało mi się sprawdzić pierwszy tom. Mimo że zachwycona nie jestem, zastanawiam się nad spojrzeniem na drugi tom, bo to tylko dylogia, więc mogłabym zrobić zbiorczą recenzję. Zobaczymy, czy mnie niebawem nie najdzie na sprawdzenie, czy może będzie lepiej.

Z podobnej tematyki wychodzi również powieść Vi Keeland pod tytułem Seks, nie miłość. Ja czasami, kiedy mam akurat ochotę na taką historię, sięgam właśnie po książki Keeland, bo moim zdaniem mimo wszystko są naprawdę dobrze poprowadzone. Czasami lubię poczytać o takim idealnym związku i się nieco rozluźnić. Chyba każdy czasami czegoś takiego potrzebuje, może nie konkretnie z tej tematyki, ale czasami trzeba nam lżejszej lektury, która pozwoli nam na chwilę relaksu.

Poza tym uważam, że warto wspomnieć, że seria Anety Jadowskiej Heksalogia o Dorze Wilk (wcześniej Heksalogia o wiedźmie) zostaje ponownie wydana, tym razem przez wydawnictwo SQN. W lutym pojawił się już pierwszy tom — Złodziej dusz — w kolejnych miesiącach będą miały premierę następne. Na razie zachęcam Was do zapoznania się z pierwszym tomem — osobiście uwielbiam książki Jadowskiej i dlatego zawsze i wszędzie będę je polecała. Pisałam opinie na temat całej serii, ale biorąc pod uwagę jak dawno to było, wolałabym tego nie podlinkowywać, bo boję się tego, co tam jest.

Z książek, które mają premierę w lutym chyba najbardziej czekam na Niegodziwych świętych od Emily A. Duncan. Tą powieścią zainteresowana byłam już bardzo dawno temu — właściwie od jej zagranicznej premiery. Znajdują się tam elementy związane ze słowiańskimi mitami, dlatego naprawdę nie mogę sobie przepuścić okazji przeczytania tej historii.

A Wy na jakie ciekawe premiery lutego czekacie? Albo jakie już miały premierę, bo w sumie to chyba sporo z nich już się pojawiło, więc może coś macie już za sobą? Dajcie znać!

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.