Zapowiedzi | Marzec 2020

marca 04, 2020
W tym miesiącu nieco wcześniej udało mi się zebrać z zapowiedziami, jednak na marzec znalazłam niewiele interesujących mnie tytułów. Ostatnio czytam bardzo mało, dlatego też mocno się ograniczam, kiedy szukam nowości — później i tak bardzo dużo czasu zajmuje mi zabranie się za te wszystkie książki. Ale w marcu wybrałam cztery ciekawe powieści — jedną z nich czytałam już, ale mamy piękne nowe wydanie w tym miesiącu; dwie inne to kontynuacje serii, które bardzo lubię, a ostatni tytuł zaintrygował mnie najpierw okładką, a po przeczytaniu opisu byłam już kupiona — mam nadzieję, że znajdę trochę czasu na poznanie tej historii.

Pełne opisy poniższych książek znajdziecie w zakładce Zapowiedzi

  • Była sobie rzeka, Diane Setterfield wydawnictwo Albatros PREMIERA: 11.03.
  • Płacz, Marta Kisiel Cykl wrocławski #3, wydawnictwo Uroboros PREMIERA: 11.03.
  • Czas ciszy, Patricia Briggs Mercedes Thompson #10, wydawnictwo Fabryka Słów PREMIERA: 20.03.
  • Bogowie muszą być szaleni, Aneta Jadowska Heksalogia o Dorze Wilk #2, wydawnictwo SQN PREMIERA: 11.03.
Bogowie muszą być szaleni Jest to wznowienie jednej z moich ulubionych serii, dlatego stwierdziłam, że warto wspomnieć o tym tytule. Jeśli jeszcze nie próbowaliście przeczytać tych książek, a lubicie Mercedes Thompson czy Kate Daniels — uważam, że warto spróbować. 

Płacz Po Toń i Nomen omen przyszedł czas na trzeci tom wrocławskiego cyklu. Osobiście, nie zapoznawałam się z opisem tej książki, więc nawet nie wiem, jak bardzo powiązana jest z poprzednimi czwęściami, ale postaram się w marcu za nią zabrać i dać Wam znać, jak dużo nawiązań można tam odnaleźć. A sam cykl polecam, pierwsze dwa tomy nie są bardzo mocno ze sobą powiązane i zdecydowanie bardziej zadowolona byłam z Nomen omen, ale mimo wszystko uważam, że warto przeczytać. Zwłaszcza kiedy jest się fanem pióra Marty Kisiel.

Czas ciszy To już jest dziesiąty tom serii o Mercy i naprawdę jestem w szoku, że tego tyle jest, a ja jeszcze się nie poddałam przy czytaniu. Tak, lubię Mercedes i całą zgraję wilkołaków, jednak te historie nie są bardzo świeże i robią się powtarzalne na wielu poziomach. Ale raz na kwartał czy pół roku jestem jeszcze w stanie przeczytać jakąś powieść z tego świata. Dlatego jeszcze nie zrezygnowałam z poznawania tych tytułów.

Była sobie rzeka Przyznaję się od razu, że moją uwagę na samym początku przyciągnęła przede wszystkim okładka. Później spojrzałam na opis i moja ciekawość została jeszcze bardziej podsycona, a kiedy zobaczyłam, że osoby, których opinie cenię polecają ten tytuł, wiedziałam, że sama muszę sprawdzić, co w nim jest takiego.

A na jakie tytuły Wy czekacie? Może przegapiłam coś ciekawego (całkiem to możliwe), więc koniecznie dajcie znać!

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.