O mnie

czerwca 13, 2017
Imię: Katarzyna Kotynia

Rocznik: 1996

Krótko o sobie: Mieszkanka środkowej części Polski, marząca o zostaniu korektorem czy edytorem, a może nawet redaktorem (o ile to jakaś różnica) i pisarką, a także w między tak zwanym czasie tłumaczem angielsko-polskim. Obecnie, studiująca na Uniwersytecie Łódzkim kierunek filologia polska na specjalizacji edytorskiej.

Czego słucham?
Przede wszystkim rocka, indie rocka, pop rocka czy jak to się tam nazywa. Lubię zespoły takie jak: Linkin Park, Imagine Dragons, Highly Suspect, Palisades, AFTRHR, Nothing But Thieves, Panic! at the Disco (Brendon Urie! <3), Hands Like Houses, Bastille, Softengine, Fall Out Boy, 30 Seconds To Mars, The Neighbourhood, ale lubię też polskiego rapera — Zeusa (taki lokalny patriotyzm).

Co czytam?
Fantastykę głównie, ale różne książki przewijają się przez moje łapki. Lubię też kryminały, ale do tej pory tylko Pan Remigiusz Mróz mnie przekonuje. Może jak spróbuję tych skandynawskich będzie lepiej? Poza tym zdarza mi się też czytać obyczajówki, New Adult czy Young Adult. Ale to ostatnio coraz rzadziej. Generalnie — jeśli coś ma w sobie nutkę fantasy, będę zaintrygowana.

Co oglądam?
Coś z fantastyką. Ale kocham też piratów, znaczy Piratów z Karaibów. Wszystkie części. I uwielbiam bajki. Poważnie. Mogłabym chodzić na wszystkie interesujące mnie anonimowane filmy do kina. Kocham Strażników marzeń, Jak wytresować smoka (zwłaszcza 2 część <3) czy Krainę Lodu. Ale mówiąc szczerze nie oglądam zbyt wielu filmów czy bajek. Jakoś bardziej wolę czytanie albo śledzenie sportowych rozgrywek.

Gdzie mnie znajdziecie?
Facebook: https://www.facebook.com/PoradnikPozytywnegoCzytelnika/
Twitter: https://twitter.com/KasiaaKaa
Instagram: https://www.instagram.com/ka.razy.dwa/
Snapchat: kaasiaakaa
Lubimyczytac.pl: http://lubimyczytac.pl/profil/96581/kate627
Goodreads.com: https://www.goodreads.com/user/show/14291182-kasia

1 komentarz:

Obsługiwane przez usługę Blogger.